Aktualności

2024-05-22 12:03

Revathy Seelan gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Zaproszenie na kolejną „Rektorską kawę z Absolwentem” przyjęła Revathy Seelan, absolwentka kierunku Informatyka o specjalności Technologie sieciowe. W rozmowie z Rektorem prof. Andrzejem Rozmusem i Prorektorką ds. Nauczania dr Barbarą Przywarą przyznała, że Polska stała się jej drugim domem i głęboko związała się z naszym krajem.

2024-04-10 13:31

Anita Gac gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Gościem kwietniowego spotkania z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” była Anita Gac, absolwentka kierunku Filologia angielska o specjalności tłumaczeniowej. Comiesięczne spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi mają na celu podtrzymywanie więzi, współpracę w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

2024-03-21 10:00

Paweł Lubiński gościem „Rektorskiej Kawy z Absolwentem”

Zaproszenie na kolejną „Rektorską kawę z Absolwentem” przyjął Paweł Lubiński, absolwent specjalności Inżynieria produkcji oprogramowania na kierunku Informatyka. W rozmowie z Rektorem prof. Andrzejem Rozmusem i Prorektorką ds. Nauczania dr Barbarą Przywarą opowiadał między innymi o tym, co wyniósł ze studiów we WSIiZ, oraz perspektywach dla branży IT.

2024-02-23 13:10

Yujun Sun gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Kolejne spotkanie z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” odbyło się z Yujun Sun, absolwentem pochodzącym z Chin. Gość spotkania ukończył studia na specjalności General Aviation Management w 2020 roku. Celem comiesięcznych spotkań absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi jest podtrzymywanie więzi, współpraca w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

2024-01-24 14:00

Łukasz Lasek gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Styczniowe spotkanie z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” odbyło się z Łukaszem Laskiem, absolwentem kierunku Ekonomia. Gość spotkania od trzeciego roku studiów zajmuje się logistyką, transportem oraz spedycją. Spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi mają na celu podtrzymywanie więzi, współpracę w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

2023-12-15 12:00

Karolina Majowicz-Czaszyńska gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Grudniowe spotkanie z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” odbyło się z Karoliną Majowicz-Czaszyńską, absolwentką dwóch kierunków – Zdrowie Publiczne oraz Kosmetologia. Comiesięczne spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi mają na celu podtrzymywanie więzi, współpracę w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

2023-11-29 12:00

Michał Duplaga gościem „Rektorskiej kawy z Absolwentem”

Kolejne spotkanie z cyklu pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” odbyło się z Michałem Duplagą, absolwentem dwóch kierunków – Grafika komputerowa i produkcja multimedialna oraz Zarządzanie. Celem comiesięcznych spotkań absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi jest podtrzymywanie więzi, współpraca w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

2023-10-12 12:00

„Rektorska kawa z Absolwentem” – nowy cykl spotkań z Absolwentami WSIiZ

Nowy cykl pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” to comiesięczne spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi. Celem spotkań jest podtrzymywanie więzi z absolwentami, współpraca w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

Klub Absolwenta

Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania

w Rzeszowie


ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów,

pokój 45, tel. 17 866 13 18, 17 866 11 55

fax: +48 17 866 12 32